Biz Kimiz?

Burak Kayael


Burak Kayael lise eğitimini 2004 yılında TED Ankara Koleji Lisesi’nde tamamladı. Lisans eğitimini ODTÜ Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği bölümünde 2008 yılında tamamladı. 2012 yılında aynı bölümden yüksek lisans derecesi almaya hak kazanmıştır.


Lisans eğitimini tamamlamasını takiben 2009 yılında TPAO’da sondaj mühendisi olarak başladığı kamu görevine 2013 yılı sonunda kıdemli sondaj mühendisi olarak veda etmiştir. Daha sonra yurt içi ve dışı çeşitli özel petrol/doğal gaz ve jeotermal firmalarında farklı pozisyonlarda görev alan Burak Kayael TURECON firmasının kurucu ortağı olarak görev almaktadır.

Tuğrul Atasoy


Tuğrul Atasoy lise eğitimini 2004 yılında tamamladığı TED Ankara Koleji’nden sonra 2008 yılında Bilkent Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. 2010 yılında Hollanda’da yer alan TU Eindhoven’da Sürdürülebilir Enerji Teknolojileri alanında yüksek lisans derecesini tamamladı.


2011 yılından itibaren enerji üretim ve altyapı sektörlerinde görev yapan Tuğrul Atasoy, 2013-2018 yılları arasında enerji sektörünün öncü şirketlerinden Enerjisa’da akıllı şebekeler ve akıllı şehirler alanında teknoloji geliştirme süreçlerini yönetti. 2018 yılı itibariyle TURECON firmasının kurucu ortağı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.